Regulamin

REGULAMIN

1. Właścicielem Sklepu Internetowego swingfashion.pl jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Swing Katarzyna Rupińska z siedzibą w Szumowie, Przemysłowa 24, NIP:723-160-83-95

2.Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość między zamawiającym a sprzedającym. Zamawiającym może być jedynie osoba pełnoletnia.

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze.

4. Zawarcie umowy następuje w chwili złożenia zamówienia. Kupujący zobowiązany jest podać pełne, prawidłowe dane adresowe.

5. Realizacja zamówień opłaconych przelewem, odbywa się bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu, zamówienia płatne za pobraniem realizowane są natychmiast po złożeniu zamówienia.

6. Zmówiony towar, wraz z dokumentem zakupu zostaje wysłany na podany przez Klienta adres, przewoźnikiem wybranym w trakcie składania zamówienia.

7. Koszt przesyłki pokrywa Klient.

8. Istnieje możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym w Warszawie, Białymstoku i Zakopanem. BUTIKI

9. Cena podana przy produkcie, jest cenną brutto ( zawiera podatek VAT), wyrażoną w polskiej walucie oraz jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

10. Dane osobowe Klientów chronione są przez politykę prywatności i nie są udostępniane osobom trzecim. Wykorzystywane są do realizacji zamówienia i kontaktu z klientem.

11. Akceptujemy zwroty zakupionych u nas towarów. Akceptowane będą zwroty zgłoszone zespołowi swingfashion.pl najpóźniej 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez Kupującego. Zwracany towar musi posiadać komplet papierowych metek, oraz nie nosić żadnych śladów użytkowania. Niezbędny do dokonani zwrotu lub zgłoszenia reklamacji jest dowód zakupu (paragon / faktura VAT). Klient ma 14 dni na odesłanie zwracanego produktu (termin liczony od zgłoszenia zwrotu towaru)

12.Korzystanie ze strony internetowej swinfashion.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności. 

13. O zmianach w regulaminie i ich zakresie zarejestrowany Klient zostanie poinformowany drogą elektroniczną, co najmniej na 7 dni przed wejściem w życie zmian.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail i otrzymaj -10% na pierwsze zakupy!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium